Internet

Internet Światłowodowy Puławy

-Internet do 1,2 Gb/s
-45 kanałów telewizyjnych + Netflix Plan Podstawowy
-już za 49,99 zł/mies.

-nie przegap najkorzystniejszych ofert
-szeroka gama usług dla Klientów indywidualnych i biznesowych
-w Play płacisz mniej

Internet światłowodowy stoi u progu rewolucji. Wykorzystuje technologie światłowodowe, aby osiągnąć bardzo szybkie prędkości, które są obecnie dostępne; prędkość do 10 Gb/s (lub 1000 Mb/s). Internet szerokopasmowy jest koniecznością we współczesnym świecie, w którym wszyscy i wszystko szybko przepływają, od kluczowych informacji, przez media interaktywne, przez komunikatory internetowe, po handel elektroniczny. Dawno minęły czasy połączeń telefonicznych i wolnych połączeń. Dzięki szerokopasmowemu dostępowi świat staje się globalną wioską.

Internet światłowodowy to rewolucja w dziedzinie szerokopasmowej, ponieważ pobiera informacje cyfrowe i kompresuje je w bardzo małe cząsteczki w światłowodach. W ten sposób jest przesyłany na duże odległości z niewiarygodną prędkością. Nie wykorzystuje technologii opartej na obwodach, jak robią to inne sieci. Raczej wykorzystuje opto-nadajnik, który wysyła sygnał w postaci światła. Światło jest używane, ponieważ tak łatwo może podróżować w powietrzu.

Internet Puławy

Większość dostawców usług internetowych korzysta dziś z tego rodzaju technologii w celu przesyłania sygnałów na duże odległości bez ich degradacji. Chociaż światłowody zastosowane w kablu są bardzo cienkie, to są bardzo mocne. Oznacza to, że mogą łatwo przesyłać dane z dużą prędkością. Mówiąc o ostatniej mili, czyli najkrótszej odległości, jaką muszą pokonać dane, warto zauważyć, że światłowody przesyłają dane szybciej niż jakakolwiek technologia oparta na obwodach. Dlatego internet światłowodowy wykorzystuje światłowody.

Istnieje kilka zalet budowania internetu światłowodowego w Twoim budynku. Po pierwsze, możliwe jest spełnienie kryteriów pomocy rządu federalnego HETAS (High-speed Telecommunication Data Systems), jeśli twój obszar zostanie uznany za niewystarczający obszar zasięgu dla istniejących połączeń DSL i kablowych. Po drugie, będziesz cieszyć się bardziej opłacalnym sposobem na uaktualnienie całego systemu sieciowego do szybkości łącza szerokopasmowego. Możliwe jest również rozszerzenie połączeń szerokopasmowych na inne części budynku za pomocą światłowodów. W ten sposób internet światłowodowy w Twoim budynku staje się strategiczną lokalizacją, która zapewnia natychmiastowe połączenie z resztą budynku.

Światłowód Puławy

Jednak technologia światłowodowa nie jest jeszcze ukończona. Większość dużych miast w całym kraju nadal posiada swoje analogowe sieci telefoniczne, które rzadko są dostępne dla użytkowników dial-up. Nawet wtedy nie wszystkie gminy mają dostęp do Internetu za pośrednictwem publicznej komutowanej sieci telefonicznej. Z tych powodów większość stanów nadal wymaga zgody władz lokalnych na każdy budynek lub zakład korzystający z sieci Ethernet lub tej samej technologii, która jest używana do linii telefonicznych.

Internet światłowodowy jest jednak zdolny do prędkości przekraczających 56k usługi. Te wysokie prędkości są możliwe dzięki najnowszej technologii światłowodowej zwanej QSIP. Ta technologia jest rozszerzeniem sieci IP i oferuje symetryczne prędkości w obu łączach sieciowych. W ten sposób możesz użyć jednego łącza światłowodowego, aby połączyć swoje biuro z domem, a drugie ze światem zewnętrznym. W efekcie pozwala to mieć dwa różne połączenia w tym samym czasie bez konieczności stosowania dedykowanego przełącznika.

Internet domowy Puławy

Technologia zastosowana w kablach optycznych i światłowodowym systemie internetowym jest taka sama. W rzeczywistości nie jest nawet konieczne prowadzenie przewodów z jednego miejsca do drugiego. Ponieważ kable optyczne mają już wystarczającą przepustowość, aby zapewnić szybkie prędkości internetowe, korzystanie z nich jest znacznie łatwiejsze i tańsze niż w przypadku konwencjonalnych kabli i DSL.

Jednak w przeciwieństwie do linii telefonicznych zakończenie połączenia internetowego jest stosunkowo łatwe. Po dotarciu do żądanej lokalizacji wystarczy odciąć ostatni kabel światłowodowy, odłączyć linię telefoniczną lub ponownie odciąć linię telefoniczną. Twoje połączenie internetowe po prostu całkowicie się zatrzyma i pozostanie połączone, dopóki sygnał nie będzie pochodził z innego źródła. Bez żadnej fizycznej infrastruktury do obsługi połączenia światłowody są idealnym wyborem dla stałego globalnego połączenia internetowego. Dodatkową zaletą jest możliwość świadczenia usług w odległych obszarach, do których tradycyjne sieci i linie telefoniczne nie mogą dotrzeć.

Internet Puławy, Internet stacjonarny Puławy, Internet Puławy ranking, Internet domowy Puławy, Dostawcy internetu Puławy, Internet światłowodowy Puławy, Puławy internet, Najlepszy internet Puławy, Światłowód Puławy, Szybki internet Puławy, Tani internet Puławy, Światłowody Puławy, Internet światłowód Puławy, Internet kablowy Puławy