Internet

Internet Światłowodowy Pyskowice

-Internet do 1,2 Gb/s
-45 kanałów telewizyjnych + Netflix Plan Podstawowy
-już za 49,99 zł/mies.

-nie przegap najkorzystniejszych ofert
-szeroka gama usług dla Klientów indywidualnych i biznesowych
-w Play płacisz mniej

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, co może zrobić dla Ciebie światłowodowy dostęp do Internetu, wystarczy spojrzeć na dostępne obecnie prędkości i porównać je z połączeniami dial-up. Światłowodowy dostęp do Internetu umożliwia przesyłanie danych z niesamowitą prędkością, czasami większą niż ta, która jest obecnie dostępna za pomocą standardowych kabli. Ten rodzaj połączenia internetowego istnieje od lat, ale dopiero niedawno stał się tak łatwo dostępny i przystępny cenowo dla zwykłych obywateli. Porównując obecne prędkości szerokopasmowe i porównując Internet światłowodowy z połączeniem dial-up, zobaczysz, dlaczego ta nowa technologia szybko staje się preferowanym sposobem łączenia się z siecią WWW.

Krótkie i długie ratuje dzień: Jakie są różnice między używaniem światła a używaniem światłowodów? Wszystko zaczyna się od kabli, które są sercem każdej przewodowej sieci domowej. Dopóki przewody są nienaruszone i prawidłowo zainstalowane, prędkość pozostanie taka sama bez względu na to, co zrobisz. Jednak w przypadku kabli światłowodowych prędkość ich cięcia znacznie wzrasta. Długość przewodów decyduje o szybkości połączenia.

Internet Pyskowice

Szybsza łączność równa się szybszym firmom: bez względu na rodzaj prowadzonej działalności istnieje sposób na łączenie się z Internetem z niesamowitą szybkością. Dzieje się tak, ponieważ kabel światłowodowy ma bardzo małe straty i problemy z transmisją, co czyni go idealnym dla firm. Wyobraź sobie możliwość natychmiastowego wysłania wiadomości e-mail, natychmiastowego wyświetlenia strony internetowej, natychmiastowego pobrania dokumentu bez konieczności czekania. Wszystkie te rzeczy mogą się zdarzyć, gdy Twoja firma jest prawidłowo podłączona do światłowodowego połączenia internetowego. Oznacza to szybszy czas rozpoczęcia dla pracowników, bardziej wydajne operacje i lepszą obsługę klienta.

Szybsze obrazy i więcej ważnych rzeczy Dzisiejsze strony internetowe muszą dostarczać obrazy w pełnej rozdzielczości. Oznacza to, że muszą być podłączone do szybkiego połączenia internetowego, a prędkość zależy od odległości. Światłowody umożliwiają łączenie się z szybkością szerokopasmową nawet w miejscach, w których inne sposoby połączenia mogą nie być możliwe, na przykład w dużych budynkach lub pod oceanem. Przekonasz się, że jest to bardzo ważne, jeśli chcesz wysłać obraz w wysokiej rozdzielczości komuś, kto nie może go zobaczyć w prawdziwym życiu.

Światłowód Pyskowice

Łączność ostatniej mili: Prawdopodobnie słyszałeś już o kablach światłowodowych, ale możesz nie wiedzieć, że to one są przyczyną wysokiej niezawodności tej technologii. Połączenie ostatniej mili zapewnia doskonały odbiór sygnału, nawet na duże odległości. Oznacza to, że możesz szybko połączyć się z Internetem nawet w drodze i nie będziesz opóźniać się na czas bez powodu. Światłowody pomagają firmom w jak najszybszym dostarczaniu danych do klientów, co ma ogromne znaczenie dla firm, które mają biura w całym kraju.

Wysoka niezawodność: Podobnie jak inne technologie, połączenia światłowodowe wymagają dużej mocy, aby działać prawidłowo. Jednak w przeciwieństwie do przewodów miedzianych nie mają one takiej rezystancji elektrycznej, jak przewody miedziane. Dlatego są znacznie trwalsze i bardziej niezawodne, dlatego przesyłają dane szybciej niż przewody miedziane. Korzystając z połączenia światłowodowego, nie musisz się martwić o wahania poziomu mocy, a dane mogą przesyłać dane z niesamowitą prędkością.

Internet domowy Pyskowice

Większa gęstość: chociaż światłowodowe połączenia internetowe są szybsze niż inne, są również znacznie bardziej wydajne. Na przykład, gdy wysyłasz i odbierasz plik za pośrednictwem aplikacji online, musisz pobrać plik tak szybko, jak to możliwe. Światłowody działają na zasadzie przesyłania informacji przez miliony maleńkich włókien światłowodowych, które są bardzo podobne do tych, które przesyłają sygnały przez linie telefoniczne. Oznacza to, że otrzymujesz najwyższą jakość transmisji i nie marnujesz energii elektrycznej, jak to robisz. W rzeczywistości możesz pobierać i przesyłać do 5 Mb/s.

Wybór połączenia światłowodowego może być jedną z najlepszych inwestycji w obecnym budynku. Przy wielu korzyściach, jakie oferuje, szkoda byłoby nie skorzystać z nich od razu. Wiele osób już to robi, a jeśli budujesz nowy dom lub zupełnie nową przestrzeń biurową, może to być dla Ciebie bardzo dobra opcja. Możesz zainstalować światłowody w niecałe dwie godziny i możesz korzystać z szybkiego Internetu bez nadwyrężania swojego budżetu. Możesz sprawdzić w lokalnym sklepie z artykułami budowlanymi, jakie rodzaje okablowania światłowodowego są dostępne, a następnie zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze. Gdy to zrobisz, będziesz gotowy do korzystania z szybkiej komunikacji szerokopasmowej i oszczędzania pieniędzy na miesięcznym rachunku za Internet.